Automašīnu pieņemšana un norakstīšana

Katrai automašīnai ir savs ekspluatācijas laiks, pēc kura to ekonomiski nav izdevīgi izmantot (remonts un apkope ir dārga). Turklāt dažos gadījumos pēc avārijas nav jēgas atjaunot bojāto transportlīdzekli. Pareizais lēmums ir nodot nevajadzīgo automašīnu lūžņos par izdevīgu cenu un nopirkt jaunu.

SIA TM Capital pieņemšanas punktos jūs varat nodot metāllūžņos transportlīdzekli ar kopējo svaru ne smagāku kā 3,5 tonnas:
automašīnu
 īpašu aprīkojumu
 piekabi
 Veca automašīna ar motoru ir 12AM, un bez motora tā ir 12M.
Svarīgi zināt! Norakstīšana notiek tikai pēc automašīnas salīdzināšanas ar šī transportlīdzekļa tehnisko pasi un tā īpašnieka personu apliecinošiem dokumentiem (pase, personas apliecība). Pēc tam jūs saņemat aktu par automašīnas utilizāciju un norakstīšanu. Mūsu pieņemšanas punktos, kas atrodas Rīgā, Jelgavā, Saldū, Ogrē, Dobelē, Bauskā, jūs varat ne tikai atbrīvoties no nevajadzīgās automašīnas, bet arī izmantot evakuatora servisu vai pasūtīt transportlīdzekļa transportēšanu ar konteineru pārvadātāju. Nododot nolietoto automašīnu lūžņos, jūs ne tikai atrisināt savas problēmas, bet arī uzturat vides ekoloģisko tīrību.

Mūsu transports

Manipulators

Smagiem, tai skaitā negabarīta lūžņiem.

Celtspēja:  līdz 10 t
Tilpums: 30 m³
Lūžņu garums: līdz 5 metriem

Vieglās kravas transports

Maziem lūžņu vai vieglo mazgabarīta metālu apjomiem.

Celtspēja:  līdz 2.5 t
Tilpums: 10 m³
Lūžņu garums: līdz 3 metriem

Konteineru vedējs

Smagiem, tai skaitā negabarīta lūžņiem.

Celtspēja:  līdz 22 t
Tilpums: 30 m³
Lūžņu garums: līdz 6 metriem