Pakalpojumi

Svarīgi zināt! Melnā metāla lūžņos nedrīkst būt eļļas, degvielas, betona, cementa piemaisījumi un cita veida piesārņojumu. Radioaktīvajam fonam jābūt normas robežās. Iepriekšēja metāllūžņu attīrīšana no piemaisījumiem palielina tā cenu. Krāsaino metāllūžņu piesārņojums nedrīkst pārsniegt 5%. Ir atļauts pieņemt krāsaino metālu ar augsnes, smilšu un citu sarežģītu piesārņotāju pēdām.

Objektu demontāža

Savlaicīga demontāža ļauj uzņēmumu īpašniekiem atbrīvot teritoriju no vecām metāla konstrukcijām, nestrādājošām iekārtām, norakstītām iekārtām. Tā rezultātā jūs varēsiet ne tikai racionāli izmantot brīvo vietu, bet arī iegūt peļņu: mēs piedāvājam izdevīgas cenas metāllūžņu iegādei un veicam nepieciešamo darbu komplektu.

Demontāžas pakalpojumā iekļauts:

 cieto metāla konstrukciju griešana
 žogu, garāžu, ēku vai to daļu nojaukšana
 novecojušas iekārtas demontāža
 Bez tam, pabeidzot darbu, mēs ar savu transportu veiksim metāllūžņu iekraušanu un izvešanu.

Pirms demontāžas:

  • Mēs apskatām objektu, novērtējam darba apjomu un iesakām drošāko un izdevīgāko risinājumu.
  • Mēs sagatavojam un saskaņojam ar jums dokumentus: tehnisko projektu, atļauju projekta īstenošanai.

Metāllūžņu konteineri

Uzņēmuma rekonstrukcijas laikā ražošanas vietā uzkrājas ēku un iekārtu demontāžas, būvniecības, telpu uzkopšanas pārstrādei pakļauti metālatkritumi. Savlaicīga krāsaino un melno metālu lūžņu piegāde atbrīvo teritoriju un ļauj iegūt labu naudas summu. SIA “TM Capital” piedāvā nomāt konteinerus metāllūžņu savākšanai un transportēšanai, kā arī izdevīgas cenas krāsaino un melno metālu iegādei Latvijas teritorijā. Konteineru noma – tas ir ērti un izdevīgi

Mēs nodrošinām konteinerus dažāda apjoma metāllūžņiem:

 mazs – 1m³
 vidējs – 15m³

Pēc līguma parakstīšanas pasūtīto konteineru mēs nogādājam jūsu uzņēmuma, darbnīcas vai organizācijas teritorijā. Kad tas būs pilns, uzņēmuma darbinieki to aizvedīs prom vai aizstās ar tukšu.

 vidējs – 8m³
 liels – 30m³

Svarīgi! Izmantojot konteinerus, jāievēro sekojošais:

  • Lietotājam ir pienākums atbildīgi izturēties pret iznomāto konteineru.
  • Jānodrošina pietiekami brīva vieta transporta piekļuvei pie piekrautā konteinera.
  • Tvertne jāiekrauj tā, lai metāllūžņi nepārsniegtos ārpus tās augšējās malas.

Metāllūžņu pieņemšana

SIA “TMCapital” uzņēmums metāllūžņu pieņemšanu un izvešanu veic Rīgas, Jelgavas, Saldus, Ogres, Dobeles, Bauskas pilsētās. Melnos un krāsainos metāllūžņus jebkurā apjomā mēs iepērkam no juridiskām un fiziskām personām. Mēs strādājam uz licences pamata un ievērojam visas likuma prasības. Mēs noformējam dokumentus: metāllūžņu pieņemšanas – nodošanas aktu.

Metāllūžņu cena

 Metāllūžņu iepirkuma cena ir atkarīga no tā kvalitātes un daudzuma, kā arī no cenas par 1 kg lūžņu, kas ir spēkā pieņemšanas brīdī.
 Izejvielu kvalitāti (nemetālisko piemaisījumu saturu) novērtē kvalificēts pieņēmējs. Atkritumi, kas palikuši pēc lūžņu izkraušanas, netiek uzskatīti par piemaisījumu.

 Metāllūžņu svaru savākšanas vietā nosaka uz sertificētiem svariem.

 Samaksa par pieņemtajiem metāllūžņiem tiek veikta ar bankas pārskaitījumu. Vairumā gadījumu naudu saņemsiet 24 stundu laikā. Maksimālais termiņš ir 3 darba dienas.

Svarīgi zināt! Melnā metāla lūžņos nedrīkst būt eļļas, degvielas, betona, cementa piemaisījumi un cita veida piesārņojumu. Radioaktīvajam fonam jābūt normas robežās. Iepriekšēja metāllūžņu attīrīšana no piemaisījumiem palielina tā cenu. Krāsaino metāllūžņu piesārņojums nedrīkst pārsniegt 5%. Ir atļauts pieņemt krāsaino metālu ar augsnes, smilšu un citu sarežģītu piesārņotāju pēdām.

Transporta pakalpojumi

Metāllūžņu pārvadājumi Latvijas teritorijā ir viens no uzņēmuma SIA “TMCapital” darbības virzieniem. Mums ir savs specializētās tehnikas parks, kas līdz minimumam samazina jūsu problēmu ar metāla konstrukciju demontāžu un griešanu, krāsaino un melno metāllūžņu atkritumu iekraušanu un transportēšanu uz pieņemšanas vietu. Par lieliem metāllūžņu pārvadājumiem SIA “TMCapital” saviem klientiem piedāvā pienācīgas cenas apmaksu. Mēs sadarbojamies ar juridiskām un fiziskām personām.

Izmantojiet sekojošus pakalpojumus:

Metāllūžņu iekraušana ar manipulatoru (ar kravnesību līdz 10 tonnām) lielos konteineru kuģos un mazos pašizgāzējos, kas spēj iebraukt šaurās, grūti sasniedzamās vietās.

Metāllūžņu savākšanas konteinera, piekabes (puspiekabes) izejvielu pārvadāšanai un manipulatora iekraušanai noma.

Metāllūžņu aizvākšana, pārvadājot kravu ar konteineru kuģi. Rīcībā esot maziem (8m³), vidējiem (15m³) un lieliem konteineriem (līdz 30m³). Kravnesība – līdz 22 tonnām, maksimālais lūžņu garums – 6 metri.

Krāsaino un melno metāllūžņu izvešanas laiks, pakalpojuma izmaksas, transporta veids tiek apspriesti individuāli.

Mūsu transports

Manipulators

Smagiem, tai skaitā negabarīta lūžņiem.

Celtspēja:  līdz 10 t
Tilpums: 30m3
Lūžņu garums: līdz 5 metriem

Vieglās kravas transports

Maziem lūžņu vai vieglo mazgabarīta metālu apjomiem.

Celtspēja:  līdz 2.5 t
Tilpums: 10m3
Lūžņu garums: līdz 3 metriem

Konteineru vedējs

Smagiem, tai skaitā negabarīta lūžņiem.

Celtspēja:  līdz 22 t
Tilpums: 30m3
Lūžņu garums: līdz 6 metriem

Automašīnu pieņemšana un norakstīšana

Katrai automašīnai ir savs ekspluatācijas laiks, pēc kura to ekonomiski nav izdevīgi izmantot (remonts un apkope ir dārga). Turklāt dažos gadījumos pēc avārijas nav jēgas atjaunot bojāto transportlīdzekli. Pareizais lēmums ir nodot nevajadzīgo automašīnu lūžņos par izdevīgu cenu un nopirkt jaunu.

SIA TM Capital pieņemšanas punktos jūs varat nodot metāllūžņos transportlīdzekli ar kopējo svaru ne smagāku kā 3,5 tonnas:
automašīnu
 īpašu aprīkojumu
 piekabi
 Veca automašīna ar motoru ir 12AM, un bez motora tā ir 12M.
Svarīgi zināt! Norakstīšana notiek tikai pēc automašīnas salīdzināšanas ar šī transportlīdzekļa tehnisko pasi un tā īpašnieka personu apliecinošiem dokumentiem (pase, personas apliecība). Pēc tam jūs saņemat aktu par automašīnas utilizāciju un norakstīšanu. Mūsu pieņemšanas punktos, kas atrodas Rīgā, Jelgavā, Saldū, Ogrē, Dobelē, Bauskā, jūs varat ne tikai atbrīvoties no nevajadzīgās automašīnas, bet arī izmantot evakuatora servisu vai pasūtīt transportlīdzekļa transportēšanu ar konteineru pārvadātāju. Nododot nolietoto automašīnu lūžņos, jūs ne tikai atrisināt savas problēmas, bet arī uzturat vides ekoloģisko tīrību.

Piekabju noma

Mēs saprotam, ka daudzām organizācijām un privātpersonām ir vēlme nodot metāllūžņus, taču nav piemērota transporta. Mēs esam atraduši risinājumu: jebkurā laikā jūs varat bez maksas iznomāt piekabi un nogādāt krāsainos un melnos metāllūžņus mūsu savākšanas punktos. Atgādinām, ka strādājam Rīgas, Jelgavas, Saldus, Ogres, Dobeles, Bauskas pilsētās. Lai rezervētu piekabi uz noteiktu datumu, zvaniet uzņēmuma menedžerim un atstājiet pieprasījumu.

Piekabes nomai papildus varat izmantot arī citus mūsu uzņēmuma pakalpojumus:

 pasūtīt metāllūžņu iekraušanu, izmantojot manipulatoru;
pasūtīt metāla konstrukciju griešanu;
utilizēt ekspluatācijai nederīgus transportlīdzekļus.
nojaukt sabrukušās ēkas un demontēt aprīkojumu;
izmantot lūžņu izvešanu ar vieglās kravas transportu vai konteineru pārvadātāju;
Svarīgi zināt! Piekabes bezmaksas izmantošana tiek noformēta nomas līguma veidā starp klientu un SIA “TM Capital”. Tāpēc līdzi jābūt pasei vai citam personu apliecinošam dokumentam, kā arī autovadītāja apliecībai.