Metāllūžņu pieņemšana

SIA “TMCapital” uzņēmums metāllūžņu pieņemšanu un izvešanu veic Rīgas, Jelgavas, Saldus, Ogres, Dobeles, Bauskas pilsētās. Melnos un krāsainos metāllūžņus jebkurā apjomā mēs iepērkam no juridiskām un fiziskām personām. Mēs strādājam uz licences pamata un ievērojam visas likuma prasības. Mēs noformējam dokumentus: metāllūžņu pieņemšanas – nodošanas aktu.

Metāllūžņu cena

 Metāllūžņu iepirkuma cena ir atkarīga no tā kvalitātes un daudzuma, kā arī no cenas par 1 kg lūžņu, kas ir spēkā pieņemšanas brīdī.
 Izejvielu kvalitāti (nemetālisko piemaisījumu saturu) novērtē kvalificēts pieņēmējs. Atkritumi, kas palikuši pēc lūžņu izkraušanas, netiek uzskatīti par piemaisījumu.

 Metāllūžņu svaru savākšanas vietā nosaka uz sertificētiem svariem.


 Samaksa par pieņemtajiem metāllūžņiem tiek veikta ar bankas pārskaitījumu. Vairumā gadījumu naudu saņemsiet 24 stundu laikā. Maksimālais termiņš ir 3 darba dienas.

Metāllūžņu pārvadājumi Latvijas teritorijā ir viens no uzņēmuma SIA “TMCapital” darbības virzieniem. Mums ir savs specializētās tehnikas parks, kas līdz minimumam samazina jūsu problēmu ar metāla konstrukciju demontāžu un griešanu, krāsaino un melno metāllūžņu atkritumu iekraušanu un transportēšanu uz pieņemšanas vietu. Par lieliem metāllūžņu pārvadājumiem SIA “TMCapital” saviem klientiem piedāvā pienācīgas cenas apmaksu. Mēs sadarbojamies ar juridiskām un fiziskām personām.

Mūsu transports

Manipulators

Smagiem, tai skaitā negabarīta lūžņiem.

Celtspēja: līdz 10 t
Tilpums:30 m³
Lūžņu garums:līdz 5 metriem

Vieglās kravas transports

Maziem lūžņu vai vieglo mazgabarīta metālu apjomiem.

Celtspēja: līdz 2.5 t
Tilpums:10 m³
Lūžņu garums:līdz 3 metriem

Konteineru vedējs

Smagiem, tai skaitā negabarīta lūžņiem.

Celtspēja: līdz 22 t
Tilpums:30 m³
Lūžņu garums:līdz 6 metriem